Mistrzostwa Polski MASTERS i JUNIOR

Opublikowano czwartek, 25 sierpień 2022

21-22 sierpnia w ŻLKS na jeziorze Kierskim miały miejsce Mistrzostwa Polski w klasie Słonka MASTERS i JUNIOR.

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe grupa masters niestety miała możliwość ścigania się jedynie w niedzielę, jednak dla słonkarzy juniorow udało się rozegrać wyścigi także w sobotę:)

po 3 wyścigach w grupie JUNIOR zwyciężyła załoga Gerard Polaczyk oraz Szymon Jaruga! Drugie miejsce zdobyli Rafał Szubert oraz Patryk Różak a trzecie miejsce na podium należało do załogi Mikhail Lashko i George Lashko. Ogromne gratulacje dla wszystkich!:)))

w grupie MASTERS, również po trzech wyścigach zwyciężyła załoga Rafał Zakrzewski i Agnieszka Wiercińska. Na drugim miejscu uplasowali się Ewa Kulesza oraz Jakub Kulesza a na trzecim miejscu Adam Madaliński z Joanną Miężał-Basińską.

Specjalną nagrodę złoty Grand Master zdobył Jerzy Kuncewicz a złoty Junior Master Ewa Kulesza :)

Wielkie gratulacje dla zwycięzców, wszystkich uczestników, sędziów i organizatorów. Szczególne podziękowania dla partnerów wydarzenia: Enea, Ratuszova Restauracja & Apartamenty Poznań A.D.1954, sponsorów nagród: HOMAG Polska, Rockwool Global Business Services, Polaczyk Agencja Reklamowa i Rafała Zakrzewskiego